The City of Forks Welcomes you
Регистрацията ще ви отнеме само няколко минути, максимум 3, а после ви очакват часове забавление!
Присъединете се към нас във вълуващия ни оналайн живот в малкото и подобрено градче Форкс...
Няма да съжалявате!!!
В момента повечето теми(основните) са скрити за вас, веднага след регистрацията ще и видите!
ЩЕ ПОМОЛЯ ВСИЧКИ ДА СЕ РЕГИСТРИРАТ С ИМЕНАТА, КОИТО СМЯТАТ ДА ПОЛЗВАТ ЗА ГЕРОЯ СИ!!!
The City of Forks Welcomes you
Регистрацията ще ви отнеме само няколко минути, максимум 3, а после ви очакват часове забавление!
Присъединете се към нас във вълуващия ни оналайн живот в малкото и подобрено градче Форкс...
Няма да съжалявате!!!
В момента повечето теми(основните) са скрити за вас, веднага след регистрацията ще и видите!
ЩЕ ПОМОЛЯ ВСИЧКИ ДА СЕ РЕГИСТРИРАТ С ИМЕНАТА, КОИТО СМЯТАТ ДА ПОЛЗВАТ ЗА ГЕРОЯ СИ!!!
The City of Forks Welcomes you
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The City of Forks Welcomes you


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!

Go down 
+2
Стефани Петрели
Клеър МакКорт
6 posters
АвторСъобщение
Клеър МакКорт
Дъ БеСт БоСс
Дъ БеСт БоСс
Клеър МакКорт


Брой мнения : 907
Join date : 02.07.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 4:13 am

ПОРАДИ ФАКТА, ЧЕ СЕ СЪЗАДОХА МНОГО ФОРУМИ ОТ ТОЗИ, ЧРЕЗ БРУТАЛНО ТЪПИТЕ КОПЧЕНЦА КОПИ-ПЕЙСТ, И ЗАЩОТО НИКОЙ НЕ ЗАЧИТА ЧУЖДИЯ ТРУД ЗАКРИХ ФОРУМА! ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ, КОИТО ВЛИЗАХА РЕДОВНО И ПИШЕХА, НО И АЗ ВЕЧЕ НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ГО ПРАВЯ!

СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩА НА МОИТЕ ПРИЯТЕЛКИ Алето(Анджелика) и Сиси(Стефани), КОИТО МНОГО МИ ПОМОГНАХА С ИЗГРАЖДАНЕТО НА ФОРУМА! БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА :*:*:*

МАМКА ВИ НА ВСИЧКИ, КОИТО ИЗГРАЖДАТЕ ФОРУМИТЕ СИ ЧРЕЗ КОПИ ПЕЙСТ, ДАНО ВИ СЕ БЪГНАТ И ОСТАНЕТЕ БЕЗ НИЩО, ДА ВИ ВИДЯ ТОГАВА КАКВО ЩЕ ПРАВИТЕ! УЖАСНИ СТЕ ДА ЗНАЕТЕ! КРАДЕТЕ БЕЗ ДА ВИ МИГНЕ ОКОТО!

СБОГОМ ФОРУМЧЕ, ОБИЧАХ СИ ТЕ, НО ЗАРАДИ ИДИОТИ ЩЕ СИ ТЕ ПОГРЕБА!


Последната промяна е направена от Клеър МакКорт на Вто Апр 06, 2010 5:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://theforks.bulgarianforum.net
Стефани Петрели
Дъ БеСт МоДеРаТоРс
Дъ БеСт МоДеРаТоРс
Стефани Петрели


Брой мнения : 438
Join date : 03.07.2009
Age : 34
Местожителство : Форкс

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:31 pm

Толкова се мъчехме за да ви е добре на вас, а вие провалихте всичко!!!! Мразя ви от дъното на душата си гадове мръсни, дано ви се срине цялата система да нямате потребители повече никога и да ви се случи всичко което се случи на нащо форумче.

Толкова много го обичахме, а сега го премахнахме заради гадните копчета. Абе хора нямате ли малко уважение, никаква съвест ли нямахте ;( МРАЗЯ ВИ ВСИЧКИ КОЙТО ПЛАГИАТСТВАХТЕ с форумчето. Как може да сте такива бе! Видите нещо и какво? Трябва ли веднага на направите същото с чуждите идей? С чуждия труд?
НАПРАВЕТЕ СИ НЕЩО ВАШЕ!!!!!!!!!!!!!!!



Найки няма за какво мило, много обичах форумчето ;( Не исках да става така ;(

СБОГОМ СКЪПО ФОРУМЧЕ ;(
Върнете се в началото Go down
http://www.mystical.twilight-vampire.com
Кейт Фелър

Кейт Фелър


Брой мнения : 3
Join date : 19.03.2010

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeВто Апр 20, 2010 4:08 am

Не не не не не не не не не не не не и НЕЕЕЕЕ!!!!!Вие луди ли сте,бе?!?Кви са тея копи-пейст работи?!?Аайде направете си нещо ваше!!!Пууу!Копчета с копчетата!Вие нямате ли уважение към чуждия труд?!?Тц тц тц тц...Не знам от коя планета сте,но ше ви кажа само едно...НАПРАВЕТЕ СИ СОБСТВЕН ФОРУМ,БЕ!По ваш дизайн,по ваш вкус,не тука да крадете чуждите идеи и труд!Тц,тц,тц,тццц...Вярно си е,че и аз копирам,но не бих копирала от форуми,сайтове и т.н.
Може да съм копирала от съучениците си,но винаги съм уважавала чуждия труд...Затова сега пиша тук!
ПУ!ДАНО ВИ СЕ СРИНЕ ВСИЧКО!ДА НЯМАТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ,ФОРУМА ДА ЗАПАДНЕ!ДАНО ВИ ЗАПАДНАТ ФОРУМИТЕ,КОИТО СТЕ КОПИРАЛИ!
вИЕ СТЕ МНОГО ТЪПИ,БЕ!МАЛКО РАЗУМ НЯМАТЕ ЛИ?!?ПУУ!ГАДНИ КОПЧЕТА!
Шефке,моля те върни форумчето!Умолявам те от сърце и душа!*пада `и на колене*
Върнете се в началото Go down
Клеър МакКорт
Дъ БеСт БоСс
Дъ БеСт БоСс
Клеър МакКорт


Брой мнения : 907
Join date : 02.07.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeСря Апр 21, 2010 8:49 pm

Съжалявам миличка, но каквото беше, беше. Всичката информация от форума е изтрита и просто така няма как да я възтановя.

Но се радвам да ти съобщя, че възнамерявам през идния майски месец да преместя форума на нова страница, всичко ще бъде подновено, а тематиката ще е смесица между няколко вампирски книги.
Не се радвай все още, защото първо трябва да говоря със Сиси, която ако се съгласи ще ми е съ-админка ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_wink
Върнете се в началото Go down
https://theforks.bulgarianforum.net
Емма Гилбърт

Емма Гилбърт


Брой мнения : 147
Join date : 04.09.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 10:12 pm

От все сърце Ви се моля да го преместите!Това беше първият РПГ форум, в който се регистрирах и никога няма да съжалявам за това!Тук открих толкова много хубави неща, запознах се с толкова хора!Беше ми изключително забавно да пиша!Ще кажа само едно:Това е най-хубавият форум, който съм виждала досега!През последните месеци ми беше тъжно да гледам как той опустява!А когато видях тази тема, направо...Хората, които копират, не осъзнават колко трудно може да се направи един такъв преуспяващ форум!И затова, вместо да хабят усилия, бам...използват труда на другите!Ужасно е!Обичам този сайт и много благодаря на хората, които са го създали!Те направиха ежедневието ни по-цветно (извинявам се ако прозвуча глупаво), като го преместиха тук!Накараха ни до някаква степен да забравим грижите си и да се отдадем на забавления!Благодаря Ви!Недейте да съсипвате труда си заради други!
Върнете се в началото Go down
Клеър МакКорт
Дъ БеСт БоСс
Дъ БеСт БоСс
Клеър МакКорт


Брой мнения : 907
Join date : 02.07.2009
Age : 31
Местожителство : Форкс

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeПет Апр 23, 2010 11:55 am

Благодаря ти, Емма(съжалявам, че не ти знам името). Изключително много ме зарадваха думите ти.

А сега съм три пъти по-щастлива да съобщя, че вече сме на нов адрес и самия форум е малко по-различен, въпреки всичко се надявам да ви хареса.

ЕТО ГО НОВИЯ НИ АДРЕС:

Върнете се в началото Go down
https://theforks.bulgarianforum.net
Angelique le Boursier
Дъ БеСт ГлОбАл МоД
Дъ БеСт ГлОбАл МоД
Angelique le Boursier


Брой мнения : 765
Join date : 08.07.2009
Местожителство : Форкс

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeНед Май 30, 2010 6:13 am

Отодвно зная,че форума е неактивен.Но точно сега ме обвзе едно такова гадно чувство и просто наминах.Доста е гадничко и найстна ми трябва съвсем малко да ревна....Гадно е когато става така,много гадно,но няма какво точно да се напарви да се предодврати нещо такова акто плагиатсването от сайтовете....Така и не писах и не си излиях душата тук,още като се затвори форума,дори перди да изчезнат темите,но найстна ще ми липсват всички както и хората зад героите така и самите герои и все пак много се радвам,че имах страхотната възможност да оппиша с вас,в прекрасния свят,който не по наша вина се срина....
Върнете се в началото Go down
Лия Клиъруотър

Лия Клиъруотър


Брой мнения : 160
Join date : 19.07.2009
Age : 29
Местожителство : Форкс

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeНед Юни 20, 2010 2:55 pm

И на мен това ми беше първия форум..Сега вече имам регистрация и в новия..Много ми е кофти че го закрихте защото наистина имам много силни чувства към това форумче..Благодарение на вас се научих да пиша..
Върнете се в началото Go down
http://twilight-city.twilight-mania.com/forum.htm
Angelique le Boursier
Дъ БеСт ГлОбАл МоД
Дъ БеСт ГлОбАл МоД
Angelique le Boursier


Брой мнения : 765
Join date : 08.07.2009
Местожителство : Форкс

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 1:41 am

Аз от време на време наминавам,какво да ви кажа обзема ме носталгия...
Ако постоя още малко ще ревна сигурно...
Охх скъпото ми форумче,още те обичам!!!
Върнете се в началото Go down
Стефани Петрели
Дъ БеСт МоДеРаТоРс
Дъ БеСт МоДеРаТоРс
Стефани Петрели


Брой мнения : 438
Join date : 03.07.2009
Age : 34
Местожителство : Форкс

ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:20 pm

Божеее Але ще ревнеш ,ами аз направо си заревах ;(
Върнете се в началото Go down
http://www.mystical.twilight-vampire.com
Sponsored content





ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!   ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ! ПРОЧЕТИ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The City of Forks Welcomes you :: ПРОЧЕТИ! :: Прочети за да разбере защо погребахме форума!-
Идете на: